ҚазақшаРусский

 

 

Сайрам аудандық мәслихатының

 

2019 жылғы 11 қаңтардағы

№37-241/VІ шешіміне

№1 қосымша

Сайрам аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсукент ауылы, Абылайхан көшесі,  нөмірсіз үй, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Кенжебаев Садық Онғарұлы

«Нұр Отан» партиясы

2

Шадиева Куралай Балтабаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі

3

Матова Турсун Сапархановна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Калдыбаева Пернеш Тастанбековна

Қазақстан Коммунистік Халықтық Партиясы партиясы

5

Колтаев Ратжан Мухитович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хамраев  Жанабек Тиллекеевич

«Senim» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы ресупбликалық қоғамдық бірлестігі

7

Юсупалиев Досжан Сапарбекович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы


Сайрам аудандық мәслихатының

2019 жылғы 11 қаңтардағы №37-241/VІ

шешіміне №2 қосымша

Учаскелік сайлау комиссиялары

№526 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі, №86а үй, №18 Әбдібай Құрмантаев

атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Құрмантай Ғалымжан Рысбекұлы

«Нұр Отан» партиясы

2

Табылдиев Дүйсенбай Нурсултанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі

3

Ирискельдиев Мамуржан Ахматалиевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мамыров Аширбай Турсунбекович

Қазақстан Коммунистік Халықтық Партиясы партиясы

5

Оспанов Серик Жандарович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ширшикбаева Гульнур Боранбаевна

«Senim» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы ресупбликалық қоғамдық бірлестігі

7

Кенжебекова Кыздыгой Нышановна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№527 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі, №86а үй, №18 Әбдібай Құрмантаев

атындағы жалпы орта мектебінің жаңа ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Керимов Малик Исламбекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ашенов Асилхан Темирбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы қоғамдық бірлестігі

3

Жаманқұлов Шыңғыс Бұрлыбайұлы

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Курал Багдат Муратбекович

Қазақстан Коммунистік Халықтық Партиясы партиясы

5

Курбантаев Диканбай Абдикаламович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Даткабекова Гулмира Тавашаровна

«Senim» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы ресупбликалық қоғамдық бірлестігі

7

Мамытбекова Айгерим Алпысбаевна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№528 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Алаш ауылы, Мавланов көшесі нөмірсіз, Айша бибі атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Алиев Кадир Рамазанович

«Нұр Отан» партиясы

2

Таджибаев Шодибек Декабрович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Халметов Адилжан Мамуржанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Хасанханова Гузал Бахиджановна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Максаткулова Мунира Ахматбековна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ирисметов Шамшодбек Эркинович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдикаримова Элмира Уктамжановна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Халмуратов Исламкул Ахматкулович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Розакулов Фаррух Махамаджанович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

 

№529 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, №5 үй, №47 жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Малабаева Луиза Юлдашевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Ниязов Ихтияр Турсункулович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Гуламов Дилмурод Анварбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Шерметова Мухаббат Максадовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Турсунматов Арзимат Нурмухамматович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хайруллаев Зиедулло Хамидуллаевич

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Ниязова Насиба Муратхановна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№530 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Б.Момышұлы көшесі, №50 үй, М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Азизов Фархад Баходирович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдижаппаров Абдукадыр Курвантаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Махажанова Алия Даирбековна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Атанов Салават Хамидович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Белодедова Мария Ивановна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Гаибназаров Арман Фармонкулович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Кемелов Абзал Жумалиевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№531 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, №71 үй, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Мырзалиев Нурахмед Маликович

«Нұр Отан» партиясы

2

Лесов Бахыт Туреевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Токташов Ерали Суюндикович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Примкулова Жансая Нурлановна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Нурботаев Акжол Жаксыбекович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Төлегенов Әділхан Маратұлы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Пернебеков Бауржан Ергалиевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№532 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Байтұрсынов көшесі, №29 үй, №5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Садыкова Евгения Руслановна

«Нұр Отан» партиясы

2

Шерметов Рустам Махамматович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Дзюба Ирина Анатольевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Куандыкова Улданай Еламановна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Санаев Турали Бертаевич

«Бірлік» саяси партиясы

 

№533 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, №56 үй, Оқу-өндірістік комбинатының

ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Байгонова Раушан Баисбаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Халметова Гулнора Эрматовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тойчиев Кадиржан Нематжанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Алиева Нурсулу Абитбековна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Маналова Балзия Отемисовна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Байысбаева Багила Кадырбаевна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Низамиддинова Хиллола Шадманбаевна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Азимханова Айнур Муратбековна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Пердебекова Райхан Ерсултановна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№534 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі, №16а үй,  №7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Байменов Шапулат Ташполатович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдумавланова Шахло Анартаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Фархадова Гулназа Фархадовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ирисмахамматова Роза Нуруллаевна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шади Хилола Камалбекқызы

«Бірлік» саяси партиясы

6

Алававова Дилорам Хамзаевна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Хайдаркулов Бахрам Иристаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Каримова Умида Жахангировна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Юнусова Шахла Артукбаевна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№535 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, 204 орам, Жаңақұрылыс көшесі, 184а үй, «Шаттық» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Наукенова Карлыгаш Сагындыковна

«Нұр Отан» партиясы

2

Балтабаева Акмарал Сагатбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Кудербаева Радмила Аманкелдиевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Жалилов Оралбай Халилович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Аманбаева Шырынкул Анарбаевна

«Бірлік» саяси партиясы

 

 

 

 

№536 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, №97 Сұраншы батыр атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Сазабай Бақыт Жақсымбетұлы

«Нұр Отан» партиясы

2

Қайназаров Азизбек Ануарович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Айтбаева Гулназ Бейбитовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Оспанов Бекболат Карабекович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Хайтметова Наила Шухратбековна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хайруллаева Шаира Октябревна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Наматаева Зарина Ануарбековна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Ташкулова Роза Бейбитовна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Рахматуллаева Ирада Равшанбековна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№537 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, Ш.Қалдаяқов атындағы ауылдық клубының ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Бастыкова Азиза Сандибаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Дилданова Назерке Даниярбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Юсантаева Инабат Маккамбаевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Өмірзақ Назгүл Орынбасарқызы

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Бидайбеков Аян Бейбитович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Молдаш Арайлым Қаныбекқызы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Каракулова Гавхар Машрабовна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Берікбай Айдос Даниярбекұлы

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Тайбеков Бахыт Курбангалиевич

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№538 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі, №94 жалпы орта мектебінің                                ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Хайтметов Бехзад Абдуллаевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Пралиева Рабигаш Айдаровна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Расулова Саламат Сайдазимовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мирабдуллаев Дилмурод Мамедович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдуллаева Тамара Арапповна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Абдраева Богила Аскарбековна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Исаева Гулиройхан Гаибназаровна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№539 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі нөмірсіз, №3 Сайрам аудандық балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Алиев Ербол Копбосынович

«Нұр Отан» партиясы

2

Эгамбердиев  Кабулжан Рахманкулович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тагаева Арайлым  Камаловна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Кудайбергенов Ерлан Жетписбаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Иристаев Атабек Ирискулович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№540 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Шахабиддин көшесі нөмірсіз, №82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Юсвалиев Айбек Каримжанович

«Нұр Отан» партиясы

2

Джуманов Хабибула Нематуллаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдикаримова Хайринса

 

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдикадиров Сабиржан Мухаматжанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Юлдашева Рахбарай Махаметовна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Парпиев Икрамжон Хажиханович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Жусупбеков Бахытжан Жусипбекович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№541 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Рудаки көшесі, №40г үй, №93 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Оразбаева Улдана  Ордабековна

«Нұр Отан» партиясы

2

Мамбеталиев Жумаш Пернибекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдикулова Гульвира Биузаковна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Пралиева Шолпан  Аширбековна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Уразинбетова Настия Жандиллаевна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ауельбеков Ербол Амирханович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Бурлибаева Алтынай Болысбековна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Серікбай Ақерке Берікбайқызы

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Байсериков Тасдаулет Тасполатович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Дуйсебаева Кыздархан Аримбаевна

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Адахамова Мөлдір Шәріпбайқызы

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№542 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Бәйтерек ауылы, Құрбанов көшесі нөмерсіз, Сүйерхан Базарбаев атындағы №61 негізгі орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Нуртанова Гульжан Бермаханбетовна

«Нұр Отан» партиясы

2

Айтқұлов Жандар Сайрамбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Манлибаева Алтынай Калбайкызы

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Эргешов Арзимат Адахамович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Тойшыбаева Самал Мухтаровна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Кожамуратов Ербол Адилович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Мусаев Асхат Кадырович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Тажиев Керимжан Авганович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Байалиев Толкун Сайдивалиевич

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Жақсыбеков Мухаммедрахым Иманбекұлы

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Оразкулова Гульмира Шегебаевна

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№543 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Жібек-жолы даңғылы нөмірсіз, Сайрам аудандық ішкі істер басқармасының ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Керимханов Шынгысхан Темирханович

«Нұр Отан» партиясы

2

Эргашев Асылжан Сержанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Маликов Мадияр Бақсеитұлы

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Тажиев Азиз Лутфуллаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Қадыр Медетхан Мұратбекұлы

«Бірлік» саяси партиясы

 

№544 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Алаш ауылы, Қыстаубаев көшесі, №11а үй, Сайрам аудандық орталық ауруханасының ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ахмедов Бахтияр Задибекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Парманов Алимат Мухаметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Кабылбекова Ботагоз Амангельдыевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Иванова Галина Витальевна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Адилова Елизавета Насвулловна

«Бірлік» саяси партиясы

 

№545 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Қарабұлақ тас жолы, №98а үй, Облыстық туберкулезге қарсы диспансері Ақсу бөлімшесінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ворисходжаев Олавхан Агзамханович

«Нұр Отан» партиясы

2

Тажиханов Руслан Надирходжаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Омарова Гулжахан Сериковна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Сатвалдиев Тохтамурат Юлдашевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Алхамшиков Мамиржон Торашикович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№546 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қожақорған ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі нөмірсіз, №12 Т.Рүстемов атындағы мектеп-гимназияның ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Сагинбеков Фахритдин Махаммаджанович

«Нұр Отан» партиясы

2

Нарметов Элоржан Иристаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Нарметов Айбек Рустамбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Умбетов Жаксылык Сапаркулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдижаббаров Абдухалик Абдиманнатович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Тултебаев Марифжан Ахмаджанович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Исмаилов Икрамжан Мирзоманович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Шакаримов Сабиржан Абобакирович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Балтабаев Неъматулла Задибекович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№547 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Нұржанқорған ауылы, Инклап көшесі, №125а үй, №62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Сидигалиев  Бахадир Артикович

«Нұр Отан» партиясы

2

Рустемов Учкун Нематуллаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Бегмуратов Илхамжан Закиржанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Анаров Абдирашид Абдилакимович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдуллаев Абдунаби Сатибалдиевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Абдуллаев Бахтияр Абдусаматович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Набиев Хаетжон Рахманкулович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№548 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қожақорған ауылы, Қарасу көшесі, №31 үй, №89 «Қайнарбұлақ» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абдурахманов Сайтмурат Сайдазимович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ташметов Айбек Халматович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тажиев Полатжан  Юлдашович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Исламов Қахрамон Сарманович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Каратаев  Шухрат Ташниязович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Тохтаметов Бегзат Абдикаримович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тойчиев Шайдулла Убайдуллаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№549 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Жібек-жолы ауылы, Жеңіс көшесі нөмірсіз, А.Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Алтаев Болаттемир Амирович

«Нұр Отан» партиясы

2

Тастанбекова  Гулдер

 

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Сатыбалдиева  Гулжазира Утелбаевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ташов  Арслан Розакулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сманова Атыркуль Сейдазовна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Малибеков  Миллиардбек Султанович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Оразова  Сауле Ержановна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Пернеев Абилкасым  Абдуллаевич

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Джанбутаев Нурхан Сапарханович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№550 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Сиқым ауылы, Мұсабеков көшесі, №23г үй, №47 Амангелді атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Утебергенов  Шахат  Абдешович

«Нұр Отан» партиясы

2

Түзелбаев Ерлан Бейсенкулович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Балхибекова  Жанна Сейтбековна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мусабеков  Нысанбай

Есимкулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Жиенбаев Оринтай Қуантаевич

«Бірлік» саяси партиясы

 

№551 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Машат ауылы, Школьная көшесі, №3а үй, №80 «Машат» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ибрагимов Данияр Раимович

«Нұр Отан» партиясы

2

Сайдаев Курвантай

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ханалиев Илхамжан Ахмедович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Сапаева Феруза Раимовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Курбаналиев Лазизжан Нематуллаевич

«Бірлік» саяси партиясы

 

№552 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Құрлық ауылы, Т.Байдеуов көшесі, №7 үй, №51 Жүнісбек Қауалов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Жумабаев Ашим Исламович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ахметов Садибек Жораевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Жунисбеков Бакытжан Ермекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Жумабаев Магжан Айтжанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Байсериков Ырысдаулет Тасболатович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№553 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Шіркін ауылы, Т.Әлжанов көшесі №22 үй, №52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Токмуратов Абдихан Маженович

«Нұр Отан» партиясы

2

Нысанов Асет Турсынбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Балкыбеков Бауыржан Аскарович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Суюбердиев Толкын Абдиразакович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Мажеев Алибей Каримович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Измадинова Гаухар Рахманбердиевна

 

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Караибрагим-оглы Расул Асланович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№554 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ошақты ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №19а үй, Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абилова Меруерт Нишанбаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Қабылбаев Сакен Аманбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Шалқар Нүркен Оңласынұлы

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Жилкибаев Марат Савитович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шаметов Матен

 

«Бірлік» саяси партиясы

 

№555 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қасымбек датқа ауылы, С.Сарманов көшесі, №14 үй, №29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Залиева Дамегул Темирбековна

«Нұр Отан» партиясы

2

Асаналиев Ергали Мадалиевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Маканов Сабит Иманалиевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Джамекова Гульсара Балтабаевана

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдикадиров Мурат Турсынбекович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Изтлеуов Досан Керимбекович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Төлеген Аида Жамбылқызы

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Жолдыбек Ерлан Талғатұлы

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Жамеков Еркебулан Шоканович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№556 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Әсіларық ауылы, С.Сейфуллин көшесі, №67 үй, №49 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Көшекбай Мадина Көмекқызы

«Нұр Отан» партиясы

2

Туймебаев Толкын Абдухаликович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Мирзабеков Нурбол Мухамеджанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ибадуллаев Ерик Изатуллаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Доскожаев Нургали Турлибекович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№557 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Таскешу ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, №70 үй, №50 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ералиева Лаззат Мамырбековна

«Нұр Отан» партиясы

2

Султанбаев Мейрман Жаныбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Омаров Галымжан Макулович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абданбеков Кайтпас Асанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сапиев Талгат Кудайбергенович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№558 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаев көшесі, №6 үй, №72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Канаев Арнур Турарбекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Дүйсенбаев Қошқарбек Исакұлы

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Утетилеуов Нуржан Карибаевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Муртазаева Дамеш Садиевна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Жанзаков Мухтар Камалович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№559 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі, №47 үй, №67 «Көмешбұлақ»  жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Куанышбек Ербол Еламанұлы

«Нұр Отан» партиясы

2

Аманов Убайдулла Асанханович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Кабылбеков Бактыбек Ахылбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Каратаев Жангали Есболатович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шалгинбаева Салтанат Муратқызы

«Бірлік» саяси партиясы

6

Турдалиева Лаззат Кошербаевна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Ажиев Бадир Сулхадинович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№560 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі №104 үй, №14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Пернебаев Арман Асетович

«Нұр Отан» партиясы

2

Илькиева Мария Викторовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Воронцов Эльдар Яковлевич

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Искандеров Елдос Гаппарович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Садыков Оруч Савильевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Садыков Бекасил Турдыкулович

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Юсупова Фирангиз Газиноровна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Абилгазиев Чингиз Есенбекович

 

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Сармурзаева Гулзира Абдуалиевна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Кадыров Бахтияр Абдимуталович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Ахматкулов Бекзат  Жахангирович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№561 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі №102, №83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Куандыкова Айжанар Бекамановна

«Нұр Отан» партиясы

2

Майлыбай Елмира Оңғарқызы

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Серикова Балжан Ергешовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Джантаева Раушан Калмахановна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Булабаева Ажар Жумабековна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ерманова Гауһар Жанибекқызы

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Танашова Жансая Сабыровна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Баисбаева Каламкас Калдыбековна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Пазаев Ахмет Маметович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Бимурзаева Гулфайруз Мусаевна

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Есимбекова Акиык Аксейтқызы

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№562 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарасу ауылы, Жанақұрылыс көшесі, №1а үй, №74 жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Колдасова Оразкул Шайхиевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Лесова Акбопе Калшабаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Курмантаева Айзада Кадирбаевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Умирбеков Косай Куенбаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Канаева Улбосын Мелдебековна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Усманов Шерзад  Каримкулович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Ажибеков Динмухамед Нурлыбекович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Копбаев Ермахан Сакенович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Кульбаева Толганай Абдыкалыковна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Бегалиев  Ербол Калдыбекович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Алтаев Болысбек Бакытбекович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№563 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақбай ауылы, Хамза көшесі, №14а үй, №28 «Ақбай» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Умиралиева Баян Кожабаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдугапирова Халбиби Максатовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Аргунбаева Гулзада Султанкуловна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Серикова Қарлыга Ергешовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Мусаев Зикрилла  Изатиллаевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Сейдалиева Сандугаш Каппаровна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Мадалиев Абдижаппар Адахамович

 

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Мухамедиев Вяттадин Тайырович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Умаров Ахмед Хирадинович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Байгоносов Нурлан Сапарбаевич

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Парманова Лаура Сапарбековна

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№564 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі нөмірсіз, №24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Конысбаев Нуржан Турдибекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Шырынбекова Орынкул Даниярбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Султанхожаев Неъматжан Хайдарович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Худайназаров Муратали  Козиевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ирисова Муяссар  Махаммаджановна

«Бірлік» саяси партиясы

 

№565 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақбастау ауылы, Е.Табиров көшесі №83 үй, №33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Суранчиева Айнаш Тансыкбаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Маликова Айсулу

 

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тунгушбаева Айнур Тынысбековна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Жумадилова Слушаш Олжабековна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Айткулов Ермек Карибекович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Табиров Батырхан Уалиханович

«Senim» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы ресупбликалық қоғамдық бірлестігі

7

Курбанова Камила Османовна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№566 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Әйтеке би ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі нөмірсіз, №68 Сырым Датұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Султанова Дамеш Турапбековна

«Нұр Отан» партиясы

2

Омаров Салдарбек Шайбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Сапарова Самал Жайлаубековна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Елгандиева  Саодат Абдураимовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдиваитова Саодат Даврановна

«Бірлік» саяси партиясы

 

№567 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Бескепе ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі нөмірсіз, №69 «Бес-Кепе»негізгі орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Бегалиев Ерлан Калдыбекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Молдабеков Ермухан Жетпысбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Қуатбекова Жанат Айтжанғалиқызы

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Сыдыков  Бек Аристамбекович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдугаппаров Заруфжан Равшанбекович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№568 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ  ауылы, Далабазар көшесі, №17/10 үй,  «Далабазар» негізгі орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Юлдашбеков Умиджан Бахадирович

«Нұр Отан» партиясы

2

Сайдалиев Махаммаджон Адилжанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ахматкулов Нозимжон Арзиматович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Низамов Умиджан Раимкулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ибрагимов Артукжан Камилжанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ахмадниязов Рахмонкул Юлдашбекович

«Senim» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы ресупбликалық қоғамдық бірлестігі

7

Гуламов Бахтияр Садуллаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Саидов Толкин Эргашбекович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Шамуратов Закиржан Абдикаримович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№569 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, №101а үй, №42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Дауітова Кенжегуль Жүсіпқызы

«Нұр Отан» партиясы

2

Каримтаев Тойхан Рахимович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдазимов Равшанбек Джавланбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Каратаев Музаффар Абдинабиевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдуллаев Ирисдавлат Исакович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Исматуллаев Рахматулла Насуруллаевич

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдусаметов Рустам Ихтиярович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Каратаев Суннатулла Мияссарович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Сайдахметов Мураджан Моминжанович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№570 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі №18 үй, Д.Қонаев атындағы №25 колледждің  ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Исмаилов Ирисмат Сайдикаримулы

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдижалилов Давранбек Эргешович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Зиябеков Хаетулло Моминжанович

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Тухтасинов Уткиржан Иристаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Иристаев Бегали Мамуржанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ахмадкулова Дилназа Мавланбековна

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Мухиддинов Пархат Нажимович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Элтаев Исраилжан Садуллаевич

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Кочкаров Достонбек Урмантаевич

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№571 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, №57 үй, №10  «Қарабұлақ»  жалпы  орта  мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Таджиев Муратхон Абдуганиевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Исмоилов Закиржон Сайдикаримович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдукадиров Элдор Абдигапурович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдураимов Анвар Сарманович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Юнусметов Бахтияр Тохтамишович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Темиркулов Шерзад Турдикулович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тоянова Саида Алимжановна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Имамрасулов Юлдашбек

 

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Халикулов Баходир Азадбекович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Байметов Эркин Арзиметович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Юнусметов Маъмуржон Абдирахманович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№572 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев көшесі, №4/1 үй,  №104 негізгі орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Шажалилов Равшанбек Кочкарович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдиганиева Лола Ирисматовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Кадиркулов Камалжан Алимжанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдукаюмов Махсуджон Камилжанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Кадиркулов Мамуржон Алимжанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Адахамов Юсан Абдималикович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Нишантаев Ирисмат Абдигафурович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№573 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, А.Хоразмий көшесі, №95а үй, №101 жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Умартаев Эркин Махамадович

«Нұр Отан» партиясы

2

Курбантаев Абдираззак Ирисбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Шакиров Икрамжан Мураджанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдикаримова Хуршида Абдилакимовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдурахманов Абдусалам Мухаммаджанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Абдикадиров Закиржан Абдусаттарович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдураимов Акмалжан Сайдазимович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Халмуратов Адилжан

 

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Абдивахабов Каримжон Махамматович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Умартаев Тулкин Махамадович

 

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Рашидов Алижон Рахматиллаевич

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№574 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, С.Сейфуллин  көшесі, №33 үй,  №41 Жамбыл атындағы  жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Моминов Фархад Халдарович

«Нұр Отан» партиясы

2

Халтаев Сабиржан Абдулхамидович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Эштаев Адилжан Сайфитдинович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Муталов Абдимажид Абдинабиевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Раметов Абдували Эгамбердиевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Курбантаев Улугбек Орманович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Моминов Бахтияр Абдукаюмович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№575 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, М.Әуезов көшесі, №207 үй, №17 жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ахмедов Абдирасул Файзуллаевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Бегмантаев  Зиятбек Задибекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ибрагимов Закиржан Уринтаевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мирзатаев Мурадхан Давранович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шадиев Хикмаджан Миркамилович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Исаков Ахмаджон Юсантаевич

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Аззамкулов Дилмурат Ергешович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№576 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, №7/13 үй,  №100  жалпы  орта  мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ахмедов Эльмурад Иристаевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Арисбаев Шавкат Бегмантаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Бадриддинов Дилмурад Саидакбарович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Турсункулова Гулистан Абдувалиевна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдирахманова Атира Гафуровна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хасанов Абдрашид Исмаилович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тажибаев Нуриддин Мамуржанович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Байтаев Пахлавон Абдалиевич

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Азатбеков Достон Мамуржанович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№577 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы,  Хамза көшесі, №8/4 үй, №81 Ұлықбек  атындағы  жалпы орта  мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Бадриддинов Сайдикрам Сайдакбарович

«Нұр Отан» партиясы

2

Артикулов Уткиржан Алимжанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Алиханов Хуршид Нуралбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мирахимов Бахрамжан Икрамжанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Муталов Захиджон Абдирасулович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Мусаметов Худайберган

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тойматов Дилмурад Сайтмуратович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Халимжанов Бобуржон Кадиржанович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Абдулхаков Махмуд Шавкатович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№578 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Мукимий көшесі, №21 үй, №77 Тұран жалпы орта мектебінің  ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Бегмуратов Гафуржан Шамуратович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ахмедов Ташнияз Халниязович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдирахманова Дилфуза Рахимжановна

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Иманов Рахманкул Сайдиваккасович

 

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Касимбеков Нуритдин Исамитдинович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Файзуллаев Камилжон Ахмаджанович

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Сайдалиев Абдимажит Хакимович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№579 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, №140 үй, №92 «Ақсу» жалпы орта мектебінің  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Адахамов Эркин Халниязович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдирасулов Бахадир Артукматович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Расулметов Турдибой Ахмаджонович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Курбантаев  Илхамжон Мадазимович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Юсупжанов  Сардор Алимжанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Каратаев  Маъмуржан Иристаевич

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Исраилов Ирисдавлат

 

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Сайдалиев  Закиржон Кадиркулович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Донгбаев Шерзад Ахмаджанович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Абдулхамитов  Рустам Абдирашитович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Усманов Усарбек Кузиевич

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№580 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Беруний көшесі, №2 үй,  №3 Хамза атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Мавланкулов Закиржан Худайберганович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдужалилов Дилмурат Султанбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Сагинтаев Икрам Рустамбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ибрагимов Абдисамат Нишанкулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сайдалиев Фарид Юсуфжанович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Низамов Айбек Ботабекович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдумавланов Арзимат Дехканович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Рахматуллаев Зуфар Джавланович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Тажибаев Бахадир Ашурович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№581 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, Элтай баба көшесі, №104 үй,  «Қарабұлақ»  Сайрам аудандық ауруханасының  ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абдилахатов Акбаржон Абдушкурович

«Нұр Отан» партиясы

2

Тажиев Салохиддин Абдифаттаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Шерметова Луиза Шамуратовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Рахимтаев Кадиржан Сабиржанович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Усманов Азизжан Бахтиярович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№582 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, №113 үй, №37 жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ташпулатов Бекзад Нурполатович

«Нұр Отан» партиясы

2

Нажиева Гулноз Юлдашовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ганибаев Бахрамжан Абдухамудович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Хилватов Сахибжан Тохирович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Эргешова Барно Хайдаркуловна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Авалов Фаррух Миркаримович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Жаримбетов Камолитдин Жумабаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№583 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, №7 үй, №6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ишметов Камалитдин Юлдашович

«Нұр Отан» партиясы

2

Хажиев Кенжавай Шерметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тазалимов Маъмуржан Султанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мирзаев Абдумухамат Абдугафурович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шерметов Алишер Кенжаваевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хаитметов Хаётжан Шамшиматович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдуллаев  Фозилжан Самандарович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Бузуруков Хожиакбар Адилханович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Икрамбаев Исламбай Дониярович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Эргешов Зиёд Захиддинович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Мусаллимов Фаррух Равшанбекович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№584 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, №1 үй, №56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Турсунбаев Темур Бахтиярович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ганиев Гайратбек Октябрович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Шаисламов Хаёт Уйгунович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдашимов Абдыаким Топарович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ниязметов Санжар Сайдинабиевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Хамраев Октамбай Абдукаримович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Ганиев Лочин Шухратович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Ирисбеков Батырбек Рахимбекович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Арипов Бахадир Имамалиевич

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Хажиев Шавкатвай Розитаевич

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Хайруллаев Суннатилла Зарбатович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№585 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Низамабад ауылы, Уста Хидир көшесі №13, №57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Эжемов Адилжан Ирисматович

«Нұр Отан» партиясы

2

Турсунбаев Шерзад Халматбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Шадиметов Бекзад Тилоганбаевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Наматаев Эрали Курваналиевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сатибалдиев Махмуджан Усманович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ирисматов Маруфжан Адилжанович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Сорапов  Хаитвай Махамматович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№586 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі №5 үй, №1 мектеп-гимназиясының ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Досметов Тахир Хасанович

«Нұр Отан» партиясы

2

Анарбаев  Муратжан Ирисбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Нарбаев Юлдаш Эргашович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Мусаллимов Хайтмат Равшанбекович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Пайзуллаев Улугбек Садиллаевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Туламетов Хуршид Махамматович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Сайдазимов Камилжан Мадикаримович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№587 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, №1 үй, №30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Байгараева Манакул Жунисовна

«Нұр Отан» партиясы

2

Нұрашов Құлажан Кеңесбекұлы

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Кенжекулов Нурлыбек Спанбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Сембекова Ботагоз Таймасовна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абдуллаев Темур Усенович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Исмайлова Жанар Сериковна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Умарова Индира Шимбергеновна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№588 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі, №29б үй, №31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Зулутбеков Сергали Бейсембекович

«Нұр Отан» партиясы

2

Мырзатаев Олжас Жамбылович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Утебаев Бактыбек Онгарович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Байгараев Марат Жунисович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Нурмаханов Асылбек Турганбекович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Омарова Сауле Мырзабековна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тулепбергенов Мухан Орынбасарович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№589 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Оймауыт  ауылы, Жамбыл көшесі, №1а үй, Төле би атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Жүніс Гүлфаридаш Қалмаханқызы

«Нұр Отан» партиясы

2

Шналиев Руслан Тунгышбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Пралиева Кулайша Айдаровна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Омаров Курмантай Досмаханович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Адилбаев Комекбай

 

«Бірлік» саяси партиясы

 

№590 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қызылжар ауылы, Б.Момышұлы, №40 үй, «Қызыл жар»    шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Демеубаева Раушан Кенжебаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Коканбаева Молдир Нуралиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Акбатаева Айгуль Адилбаевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Тайлыбаев Нурманалы Куттыбаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Дуйсебаев Наликбай Пернебаевич

«Бірлік» саяси партиясы

 

№591 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақсуабад ауылы, Т.Рүстемов көшесі, №9 үй, №26 М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Сариев Улфатжон Турдиметович

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдураимов Мирзатай Абдураимович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Анаркулов Алимкул Равшанбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Юлдашев Турашбек Ергашович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Урманов Фархад Умарович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Абубакиров Камилжон Анаркулович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Анваров Илхамжан Камилжанович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Юлдашев Кабулжан Усманбекович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Раймкулов Улугбек Махамаджанович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№592 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, №61 үй, №13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Атаниязов Нематжон Мирзаханович

«Нұр Отан» партиясы

2

Имамов Шамурат Эргашович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Исмаилов Музаффар Абдиламитович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Тажибаев Батиржан Сайлович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ахметов Абжужалил Абдихалилович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Инатова Гавхар Абдилазизовна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Эшимов Абдукаххар Моминжанович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Элтаев Шухратулло Хасантаевич

 

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Култашев Анартай Тажиматович

 

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№593 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі, №26 үй, №41 М.Оразалиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Сартбаев Нургали Шарипович

«Нұр Отан» партиясы

2

Махатаев Али

 

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Сарсенбаева Айжарқын Амирбековна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Камбаров Малыкаждар Балкыбекович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Абишева Гульмира Абдиманаповна

«Бірлік» саяси партиясы

 

№594 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ханқорған  ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, №56 үй, №44 «Мәдени» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Айтбаев Бахтияр Мамадиярович

«Нұр Отан» партиясы

2

Умирзаков  Жолымбек Ускенбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Алашбаева Сауле Перналиевна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Сариев Сергазы Мейрбаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Айтекеев Талгат Калдарович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№595 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі нөмірсіз, №59 Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Беймишова Нуржамал Дырымбаевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Бейсентаева Айжан Зулфикаровна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Усенова Пакиза Ибраевна

 

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Шалданбаев Усербай

 

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сериков Есимхан Ергешович

«Бірлік» саяси партиясы

 

№596 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі нөмірсіз, №63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Атаханов Абдирахим Абдикадирович

 

«Нұр Отан» партиясы

2

Мазыбаев Камилжан Турдыкулович

 

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ахмадалиев Кадиржон Каримбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Анарханов Адилжон Эргешович

 

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Гафуров Илхамжан Кахарович

 

«Бірлік» саяси партиясы

6

Ибрагимов Кахраман Абдикадирович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Анарханов Кабилжан Эргешович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№597 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Көлкент ауылы, Үштөбе көшесі нөмірсіз, №96 жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абдишкуров Абдифаяз Абдимавланович

«Нұр Отан» партиясы

2

Эгамбердиев Сунаткул Сайдазимович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ирисдавлатов Равшанбек Ирисмаматович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ахметов Камилжан Абдурашидович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Юлдашев Асилхан Махаматович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Эшимов Давлатжан Абдукаххарович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Каримкулов Аликул

 

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№598 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Шапырашты ауылы, Ақтан ата көшесі, №19 үй, №71 Қарасай батыр атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абдукаримов Бежигит Оразбаевич

 

«Нұр Отан» партиясы

2

Нишанкулов Маьруфжон Мамуржанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ибраимов Женис Турсымбекович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Кульбаев Калдар

 

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ибраимова Айнур Куралбеккызы

«Бірлік» саяси партиясы

 

№599 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Көлкент ауылы, Түркістан көшесі нөмірсіз, №65 Әбдірашид Мұзрапов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Умаралиев Кабулжан Абдухамутович

«Нұр Отан» партиясы

2

Байгоносов Махамед Тлевбаевич

 

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Аюпов Шохрух Иристаевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Абдурасулов Мусуртай

 

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ештаев Раушанбек Туякбаевич

 

«Бірлік» саяси партиясы

6

Абдусаматов Илашбек Ашрапович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Хажиханов Гуламтой

 

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№600 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, Паршаап көшесі, №1а үй, Манкент ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Алиев Нодир Рамазанович

«Нұр Отан» партиясы

2

Ниязов Закиржан Анаркулович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Усманов Илхамжан Каримкулович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Туракулова Наргиза Хикматкуловна

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Сайдалиев Абиджан Халмуратович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Боташев Халмурат Сатибалдиевич

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Аббасов Хамза  Розакулович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Сулайманова Нилуфар Эргашбековна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Анаркулова Надира Сабиржановна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№601 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, №2/3 үй, Сабыр Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Нурметова Зухра Худайбергановна

«Нұр Отан» партиясы

2

Ирисметов  Хикмат Тойчибаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Ташметова Дилбар Юнусматовна

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Розакулов Илхамжан Азатбекович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шералиев  Азизжон  Хасантаевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Эргешев Бахтияр Азатович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Тажикулов Азимжон Гафуржанович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Ирисметова Шахида Иристаевна

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Расулметов Кахраман Султанмуратович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№602 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, №25 үй, №45 «1-Май» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Алимов Шавкат Гайратович

«Нұр Отан» партиясы

2

Розакулов Азизжан Азатбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Салахиддинов Анормат Гафуржанович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ташметов Болусбек Тойметович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Юлдашев Фархад Хашимович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Карабаев Абдирахман Вахидович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Анаркулов Жалолиддин  Бекмуратович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№603 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, №25 үй, №45 «1-Май» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ибрагимов Файзулла Рахматуллаевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Кулахметов Фаррух Исмаилович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Анаркулов Хикматилла Рахматиллаевич

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Алимов Шухрат Гайратович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Рустамов Саидрасул Даниярович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Халметова Фарида Мамуржановна

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Юлдашев Юсантай Алимбаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№604 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, Бірлік көшесі, №54 үй, №64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Хакимбаев Максадкул Ирискулович

«Нұр Отан» партиясы

2

Анарметов Камолиддин Эшметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Абдулалиев Нодирбек Тажикулович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Ниязалиев Улугбек Розакулович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Бекенов Сабиржан Юсантаевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Исламбаев Набихан Шарасулович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Ниязметов Фаррух Файзиллаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Бегларов Элмурад Акрамович

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Рустемов Умиджан Халматович

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

10

Мавланов Сухраббек Рустамбекович

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

11

Султанкулов Фаррух Нуралиевич

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

 

№605 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадиров көшесі, №47 үй, «Жон-арық» бастауыш мектебінің ғимараты

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Исанова  Шахида  Ирсалиевна

«Нұр Отан» партиясы

2

Ахмедов  Шукурулла Абдурасильевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Анаркулова Дилмира Халмуратовна

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Олжаев Шухратбек Тойчиевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Кочкаров Рустамбек Муратович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Нарметова Сахабат Мамуржановна

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Калбаева Рагнеда Есимбековна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№606 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:Манкент ауылы, Паршаап көшесі,№35 үй, №11 «Манкент» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Урманов Хаятулла Абдивалиевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Кулахметов Бахтияр Файзуллаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Курбанкулов Бахадир Юлдашбекович

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Эшметов Абдулла Сайдикаримович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Ахмедова Азиза Азатбековна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Юлдашев Вахиджан Азатбекович

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Турсунтаев Гуламжан Розакулович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№607 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, Сайрам көшесі, №116 үй, Ибрагим Ата атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Абдисаттаров Музаффар Тиллаходжаевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Бекпулатов Сабиржан Мирпулатович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Файзуллаев Тохир Шукурмурадович

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Бегметов Хабибулла Шамуратович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Шерикбаева Халида Сайдирахимовна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Аликулова Клара Бахриддиновна

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Рахатова Мукаддас Лутфиллаевна

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№608 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, О.Құрбанов көшесі, №10/22 үй, Айша бибі атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Урманов Хамидулла Абдивалиевич

«Нұр Отан» партиясы

2

Абдумуталов Нурзад Ирисматович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Хайиткулов Мардон Икромжанович

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Хасияткулов Хаятулла Шухратович

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Кадиркулова Дилмура Орумбаевна

«Бірлік» саяси партиясы

6

Бахадирова Нигора Эргашовна

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Эгамбердиев Атабек Кадиркулович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

№609 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манкент ауылы, Айнабұлақ көшесі, №13/10 үй, «Айнабұлақ» негізгі орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Ахмедов Анвар Азатович

«Нұр Отан» партиясы

2

Урманов Алимжан Бахтиярович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Тургунова Сайяра Тажикуловна

«Ақжол» демократиялық партиясы

4

Маниязов Акбаржан Балтабаевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Хожамкулов Файзулла Ташмахамматович

«Бірлік» саяси партиясы

6

Нурметов Даниярбек Азатбекович

«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Бердикулов Камилжан Сабиржанович

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

8

Азиханов Камолиддин  Бахтиярович

 

ҚР жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігі

9

Ирискулова Этибар Жалаловна

«Облыстық мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі

 

№610 учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Аққала ауылы, Х.Ғұламов көшесі, №51 үй, №27 «Аққала» жалпы орта мектебінің ғимараты.

р/с

аты-жөні

ұсынылған

1

Кулахметов Назимбек Миранович

«Нұр Отан» партиясы

2

Розакулов Атабек Нишанкулович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясы  қоғамдық бірлестігі

3

Юнусов Хает Махамадович

"Ақжол" демократиялық партиясы

4

Усманов Рустам Юлдашевич

Қазақстан Коммунистік халықтық партиясы

5

Кулахметов Ханали Анартаевич

«Бірлік» саяси партиясы

6

Иристаев Мирсаид Кочкарбекович

"SENIM" денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподағы республикалық қоғамдық бірлестігі

7

Абдигапиров Забихулла Бахруллаевич

Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

 

Скачать

 
Как вы оцениваете деятельность маслихата?