ҚазақшаРусский

р/с

аудандық мәслихат депутаттарының аты-жөні, тегі

сайлау округінің нөмірі

жеке мәселелер бойынша сайлаушыларды қабылдау күндері және уақыты

қабылдау өткізілетін орын

1

2

3

4

5

1

Зиятаев Батырбек

№1 округі

әр айдың 1-ші жұмасы күні ,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Ақбұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

2

Есалиев Мұрат Мырзатайұлы

№2 округі

әр айдың 1-ші бейсенбісі күні,

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін

Ақсукент ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

3

Егембердиев Батырхан Әбдікәрімұлы

№3 округі

әр айдың 4-ші сәрсенбісі күні,

сағат 10.30-дан 13.00-ге дейін

Ақсукент ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

4

Исаков Акмалжан Абдихаликович

№4 округі

әр айдың 4-ші дүйсенбісі күні,

сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін

«Сафит» сауда орталығының ғимаратында

5

Жолшыбеков Расылбек Есіркепұлы

№5 округі

әр айдың 4-ші сәрсенбісі күні,

сағат  10.00-ден 13.00-ге дейін

Ақсукент ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

6

Қозыбақов Құласбай Берікбайұлы

№6 округі

әр айдың 2-ші бейсенбісі күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Ақсукент ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

7

Сағындықов Сиқымбай Уәлиханұлы

№7 округі

әр айдың 1-ші жұмасы күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Қайнарбұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

 

8

Хасанов Абдикахор Матланович

№8 округі

әр айдың 1-ші жұмасы  күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Қарабұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

9

Сиддиков Мухиддин Эгамбердиевич

№9 округі

әр айдың 1-ші жұмасы  күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Қарабұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

10

Тажиев Абдусалом Абдимажитович

№10 округі

әр айдың 2-ші сәрсенбісі күні,

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін

Арыс ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

11

Джамалова Анаржан Бекболатовна

№11 округі

әр айдың 2-ші сәрсенбісі күні,

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін

Қарамұрт ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

12

Тәжібаев Нұрғали Әнуарұлы

№12 округі

әр айдың 1-ші бейсенбісі күні,

сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Қарасу ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

13

Балатаев Қайрат Жаппарұлы

№13 округі

әр айдың 2-ші сейсенбісі күні,

сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін

 

әр айдың 2-ші сейсенбісі күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін,

 

әр айдың 4-ші жұмасы күні,

сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Қайнарбұлақ  ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

 

Көлкент  ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

 

Қарасу  ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

14

Сыздықов Қуаныш Адырбекұлы

№14 округі

әр айдың 1-ші сәрсенбісі күні,

сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Құтарыс ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

15

Мирзаев Сайдахмат Абдинабиевич

№15 округі

әр айдың 1-ші жұмасы күні,

сағат 15.30-дан 17.30-ға дейін

әр айдың 2-ші жұмасы күні,

сағат 15.30-дан 17.30-ға дейін

М.Қашқари атындағы ОМ ғимаратында

Қарабұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

16

Ирсалиев Нурали Рахматалиевич

№16 округі

әр айдың 1-ші жұмасы күні

сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

 

Манкент ауылдық әкімшілігінің

ғимаратында

17

Аликулов Файзулла Алимкулович

№17 округі

әр айдың 4-ші жұмасы күні,

сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

«Мадина» бизнес орталығының

ғимаратында

18

Шадиев Сабиржан Миркаримович

№19 округі

әр айдың 4-ші жұмасы күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Қарабұлақ ауылдық әкімшілігінің

ғимаратында

19

Раимкулов Ганишер Кайнарович

№20 округі

әр айдың 1-ші жұмасы  күні,

сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін

Қарабұлақ ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

20

Омаров Сәбит  Керзібайұлы

№21 округі

әр айдың 4-ші жұмасы күні,

сағат 09.00-дан 12.00-ге дейін

 

Жібек жолы ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

21

Ахматниязов Мухитдин Артикулович

№22 округі

әр айдың 2-ші бейсенбісі күні,

сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Көлкент ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

22

Жансерік Мұсахан

№23 округі

апта сайын сейсенбі  күні,

сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Сайрам аудандық мәслихатының  ғимаратында

23

Жамалбеков Байсейіт Жолдасбекұлы

№24 округі

әр айдың 3-ші сәрсенбісі күні,

сағат 11.30-ден 13.00-ге дейін

Қарасу ауылдық әкімшілігінің ғимаратында

 

Жансерік Мұсахан Сайрам аудандық мәслихатының хатшысы апта  сайын сейсенбі күні сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Зиятаев Батырбек Аудандық мәслихаттың бюджет және экономиканың дамуы жөніндегі тұрақты әр айдың 1-ші дүйсенбісі күні комиссиясының төрағасы сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Сағындықов Сиқымбай Уәлиханұлы Аудандық мәслихаттың аумақтың дамуы және экология мен табиғатты пайдалану жөніндегі әр айдың 1-ші сейсенбісі күні тұрақты комиссиясының төрағасы сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Жамалбеков Байсейіт Жолдасбекұлы Аудандық мәслихаттың кәсіпкерлікті, құрылыс және коммуналдық  саланы дамыту жөніндегі тұрақты әр айдың 1-ші сәрсенбісі күні комиссиясының төрағасы сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Хасанов Абдикахор Матланович Аудандық мәслихаттың құқық мәселелері,  депутаттық этика және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты әр айдың 1-ші бейсенбісі күні комиссиясының төрағасы сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Сиддиков Мухиддин Эгамбердиевич Аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы әр айдың 1-ші жұмасы күні сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

Қабылдау кестеде көрсетілген күндері мына мекен жайда жүргізіледі:

ОҚО, Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Жібек жолы даңғылы, 95 (1 қабат). Сайрам аудандық мәслихат аппараты.

Анықтама алу үшін: 22-184, 22-388.

 
Как вы оцениваете деятельность маслихата?